Opis pokoju

Cechy szczególne:   dwie podwójne sypialnie  ceglane ściany   rustykalny   oryginalny design  kolorowy  z duszą

Czy Tobie też na jego widok mocniej bije serce? Ten apartament został zaprojektowany w stylu artystycznej bohemy. Pokochasz jego rustykalny charakter, ceglane ściany i kolorowe akcenty. Wybierz ten apartament i poczuj się jak w domu krakowskiego, trochę ekscentrycznego artysty.

Strefa dzienna tego mierzącego 45 m2 apartamentu obejmuje w pełni wyposażony aneks kuchenny odgrodzony barkiem, przy którym możesz przysiąść na jednym z wysokich krzeseł, od części z wypoczynkiem i telewizorem oraz stołem dla czterech osób.
Poza tym w mieszkaniu znajdują się dwie oddzielne sypialnie i funkcjonalna łazienka.

Komfortowy odpoczynek zapewniają dwa bardzo wygodne dwuosobowe łóżka wyposażone w materace z niezależną strefą spania dla każdej z osób, a także roleta i kotary z efektem zaciemnienia, które pozwalają regulować dostęp światła słonecznego i zapewniają prywatność.

TPomyśleliśmy też o takich szczegółach jak szafa sprzyjająca zachowaniu ładu, suszarka do włosów, grzejnik łazienkowy, naturalne kosmetyki w łazience, czy płyn do mycia naczyń w kuchni. Dzięki temu możesz po prostu skupić się na przyjemnościach.


Ilość osób: 4 Powierzchnia: 45m2
Łóżko: dwa podwójne łóżka Dodatkowe łóżka: rozkładane łóżko dziecięce
Pośćiel: Tak (do 4 kompletów) Ręczniki: Tak (do 4 kompletów)
Kosmetyki: szampon, żel pod prysznic, balsam Suszarka: Tak
TV: Tak Internet: Tak (WiFi)
Aneks kuchenny: Tak*

* Wyposażenie aneksu kuchennego: lodówka, ekspres do kawy, mikrofalówka, płyta kuchenna, garnki, komplet nakryć dla 4 osób