Opis pokoju

Cechy szczególne:   Dwie oddzielne sypialnie   Ceglane ściany  Jasny i stonowany   Taras

Wybierz ten apartament jeśli jesteś miłośnikiem jasnych i stonowanych przestrzeni. Znajdziesz tu połączenie surowej białej cegły z granatowymi miękkimi tkaninami. Całość jest elegancka ale i bezpretensjonalna. Dodatkowym atutem apartamentu jest duży taras, na którym latem możesz zrelaksować się wypoczywając na leżaku.

Strefa dzienna tego mierzącego 45 m2 apartamentu obejmuje w pełni wyposażony aneks kuchenny odgrodzony barkiem, przy którym możesz przysiąść na jednym z wysokich krzeseł, od części z wypoczynkiem i telewizorem oraz stołem dla czterech osób.
Poza tym w mieszkaniu znajdują się dwie oddzielne sypialnie, funkcjonalna łazienka i taras.

Komfortowy odpoczynek zapewniają dwa bardzo wygodne dwuosobowe łóżka wyposażone w materace z niezależną strefą spania dla każdej z osób, a także roleta i kotary z efektem zaciemnienia, które pozwalają regulować dostęp światła słonecznego i zapewniają prywatność.

Pomyśleliśmy też o takich szczegółach jak szafa sprzyjająca zachowaniu ładu, suszarka do włosów, grzejnik łazienkowy, naturalne kosmetyki w łazience, czy płyn do mycia naczyń w kuchni. Dzięki temu możesz po prostu skupić się na przyjemnościach.


Ilość osób: 4 Powierzchnia: 45m2
Łóżko: dwa podwójne łóżka Dodatkowe łóżka: rozkładane łóżko dziecięce
Pośćiel: Tak (do 4 kompletów) Ręczniki: Tak (do 4 kompletów)
Kosmetyki: szampon, żel pod prysznic, balsam Suszarka: Tak
TV: Tak Internet: Tak (WiFi)
Aneks kuchenny: Tak*

* Wyposażenie aneksu kuchennego: lodówka, ekspres do kawy, mikrofalówka, płyta kuchenna, garnki, komplet nakryć dla 4 osób