• probny-slajd-6
  • probny-slajd-6
  • probny-slajd-6

Sami często wyjeżdżamy. Szukamy wtedy noclegu, który pozwala nam czuć się swobodnie – jak mieszkaniec miasta, ktoś „stąd”, a nie jak turysta. Doskonale wiemy, co jest ważne w podróży i dbamy o to, żeby w Too-good zapewnić Ci wszystko, czego potrzebujesz.

Too-good powstało z naszej inicjatywy – Ewy i Marcina, małżeństwa dzielącego ze sobą 3 pasje: do podróży, do Krakowa i do nieruchomości. Od 2012 roku prowadzimy krakowskie biuro nieruchomości Localite – teraz łączymy jego prowadzenie z 2 pozostałymi zainteresowaniami, które sprawiają, że czujemy przyjemny dreszczyk emocji. Razem z naszymi przyjaciółmi, tworzymy dla Ciebie miejsce, w którym poczujesz się jak w domu, daleko od domu.

Sami często wyjeżdżamy. Szukamy wtedy noclegu, który pozwala nam czuć się swobodnie – jak mieszkaniec miasta, ktoś „stąd”, a nie jak turysta. Doskonale wiemy, co jest ważne w podróży i dbamy o to, żeby w Too-good zapewnić Ci wszystko, czego potrzebujesz. Od lat odkrywamy, że aparthotel to doskonała forma noclegu dla ludzi takich jak my – łącząca niezależność w pełni wyposażonego mieszkania z jakością usługi hotelowej i dyskretną pomocą pracowników obsługi zawsze, gdy tego potrzebujesz.

Kochamy Kraków i chcemy dzielić się z Tobą jego najlepszymi stronami. Trzymamy rękę na pulsie i śledzimy wydarzenia kulturalne i rozrywkowe, wyszukujemy i testujemy restauracje i kawiarnie, odwiedzamy muzea i sprawdzamy wycieczki, by polecać Ci tylko te najciekawsze.

Z przyjemnością poświęcamy się swojej pracy, żeby zapewnić Ci prawdziwą przyjemność odpoczynku. Oferujemy nie tylko nocleg, ale usługi concièrge, m.in. wsparcie w organizacji wieczornego wyjścia, rezerwacji biletów, czy doprowadzeniu Twoich ubrań do stanu idealnego.

Dowiedz się więcej o naszych usługach

 

Staramy się też tworzyć piękny i przyjazny zakątek Krakowa. Z dbałością o szczegóły odnowiliśmy zabytkową kamienicę przy ul. Jana 18 i przygotowaliśmy 10 apartamentów w 5 stylach, wśród których z pewnością znajdziesz odpowiedni dla siebie. Chcemy, żeby Too-good był za dobry, by nie zostać dzień dłużej

Sprawdź nasze apartamenty