Twój idealny pobyt w Too-good to nie tylko zasługa komfortowego apartamentu, ale także doskonałej obsługi, która zawsze jest gotowa stanąć na wysokości zadania. Jeśli tylko potrzebujesz jakiejkolwiek pomocy lub informacji, nie wahaj się zapytać.

Dla Twojej wygody przygotowaliśmy następujące rozwiązania, które wchodzą w zakres naszej stałej oferty:

transfer z lotniska w Balicach

Na życzenie odbierzemy z lotniska Ciebie lub dołączających do Ciebie znajomych czy rodzinę. Wskaż godzinę przylotu, a nasz pracownik zajmie się odpowiednimi bagażami już na lotnisku i przywiezie Ciebie lub wskazane osoby wprost do Too-good.

parking strzeżony

Jeśli zdecydujesz się na przyjazd autem, polecimy Ci parking strzeżony, gdzie zostawisz je bez obaw, korzystając przy okazji ze zniżki przygotowanej specjalnie dla klientów naszego aparthotelu.

śniadania

Wynajmując jeden z naszych apartamentów możesz zdecydować się na samodzielne przygotowywanie śniadania lub zjedzenie go w dowolnej restauracji czy kawiarni w centrum miasta. Zachęcamy Cię jednak do wykupienia śniadania u nas – jeśli chcesz, dostarczymy Ci je wprost do pokoju. Razem z pyszną kawą, zaparzoną w dostępnym w apartamencie ekspresie, będzie smakowało wybornie w łóżku lub przy stoliku na zacisznym balkonie.

pranie i prasowanie

Rano nie tylko chętnie dostarczymy Ci śniadanie, ale także wyprane i wyprasowane ubrania. Bez względu na to, czy potrzebujesz, by Twoja wyciągnięta z walizki koszula wyglądała idealnie na spotkaniu biznesowym, czy chcesz pozbyć się świeżej plamy na ulubionej sukience, współpracująca z nami pralnia zajmie się zamówieniem w ekspresowym tempie.

wypożyczenie rowerów

Lubisz jazdę na rowerze? To świetnie! Wynajmując u nas apartament, skorzystaj z wypożyczalni jednośladów. Dzięki temu łatwo wyruszysz na przyjemną przejażdżkę w atrakcyjne miejsca poza centrum Krakowa, np. do Nowej Huty lub, wzdłuż Wisły, do Tyńca.

Wycieczki: chętnie pomożemy Ci też w odwiedzeniu ciekawych i ważnych miejsc położonych poza Krakowem. Nie musisz wychodzić z apartamentu, by zarezerwować bilety na zorganizowane wycieczki – wystarczy, że zejdziesz do recepcji, a my zajmiemy się szczegółami.

W ofercie Too-good znajdziesz obecnie wyjazdy w następujące miejsca:

Kopalnia Soli w Wieliczce

Przekonaj się, jako jeden z ponad miliona turystów z całego świata odwiedzających Wieliczkę rocznie, że nie bez powodu gąszcz podziemnych korytarzy, komnat i komór znalazł się w 1978 na zaszczytnej I Liście Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Przyrodniczego UNESCO.

Odwiedź niezwykły zabytek polskiej kultury materialnej, gdzie od ponad 700 lat wydobywane jest białe złoto – sól. Wybierz jedną z 4 tras: klasyczną trasę turystyczną, trasę górniczą, na której wcielisz się w rolę górnika, pełną przygód trasę szlakiem tajemnic wielkiej kopalni lub sprzyjający skupieniu szlak pielgrzymkowy „Szczęść Boże”.

Kopalnia Soli Bochnia

Zobacz drugi po wielickiej kopalni najważniejszy podziemny skarb Małopolski. W równie ciekawym, ale mniej zatłoczonym najstarszym nieprzerwanie czynnym zakładzie przemysłowym w Europie , możesz nie tylko przejść labirynt korytarzy i komór, ale także pokonać część trasy łodzią lub kolejką i poczuć się znów jak dziecko korzystająć z długiej na 140 m zjeżdżalni między poziomami! Dodatkową atrakcją kopalni jest jedyna na świecie Podziemna Ekspozycja Multimedialna.

Daj się zaskoczyć boiskiem sportowym, dawną stajnią i kaplicą na głębokości ponad 200 metrów pod ziemią, a potem zjedz posiłek w restauracji w sercu solnej skały. Licząca ponad 750 lat kopalnia jest kolejnym zabytkiem regionu na Liście Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Przyrodniczego UNESCO.

Zakopane

Wybierz się do zimowej stolicy Polski i niewątpliwie najważniejszego górskiego kurortu w kraju. Odwiedź Tatrzański Park Narodowy i daj się oczarować pięknu skalistych zboczy i dzikiej górskiej przyrodzie. Latem wyrusz na górskie szlaki lub spacery spokojnymi wypełnionymi słońcem i szumem strumieni dolinami, a zimą szusuj na najlepszych trasach narciarskich na Kasprowym Wierchu czy Polanie Szymoszkowej.

Poznaj unikatową kulturę Podhala i odkryj źródło, które inspirowało pokolenia polskich artystów – od Stanisława Ignacego Witkiewicza czy Karola Szymanowskiego, po Wojciecha Kuczoka. Skosztuj pysznej kuchni, nasyć oczy kolorowymi strojami ludowymi, zatańcz zbójnickiego. Poczuj góralską radość życia.

Wadowice

Wybierz się na pielgrzymkę do miejsca urodzenia polskiego Świętego. Odwiedź Muzeum Dom Rodzinny Jana Pawła II, przespaceruj się uliczkami, wśród których spędził dzieciństwo Karol Wojtyła i pomódl się w Bazylice Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny.

Daj się zauroczyć niewielkiemu galicyjskiemu miasteczku położonemu wśród malowniczych wzgórz. Usiądź w kawiarni przy uroczym Rynku i skosztuj kremówki, z której – dzięki Papieżowi Polakowi – słyną na całym świecie Wadowice. Spędź przyjemnie dzień i naładuj duchowe baterie.

Auschwitz-Birkenau

Podczas swojego pobytu w Krakowie możesz także chcieć odwiedzić miejsce w szczegółny sposób upamiętniające jedne z najtragiczniejszych kart w historii ludzkości – Muzeum Auschwitz-Birkenau. Na terenie największego nazistowskiego obozu koncentracyjnego, w którym życie straciło w trakcie II wojny światowej ponad 1,1 miliona ludzi, możesz odwiedzić Miejsce Pamięci, by lepiej zrozumieć losy więźniów obozu i skonfrontować się ze swoim wyobrażeniem o ludzkiej naturze.